Zodiac Galleys v Plzni roste a rozšiřuje objem vstupů od českých dodavatelů. Ocenění nejlepšího dodavatele získává Quittner & Schimek s.r.o.

Výrobní haly společnosti Zodiac Galleys Europe s.r.o. v Plzni na Borských polích v současné době opouští měsíčně 35 setů – kuchyňských modulů a odpočinkových místností pro letadla Airbus, což je průměrně o 5 více než v roce 2013. Počet zaměstnanců se od května 2013 zvýšil z 520 na 850 a roční obrat společnosti vzrostl na odhadovaných 74 milionů EUR. V plzeňském výrobním areálu momentálně probíhá vývoj nového produktu – inovovaného typu kuchyňského modulu, který má významný ekonomický přínos pro tržby leteckých přepravců. Dodavateli komponentů pro společnost Zodiac Galleys Europe s.r.o. jsou ve velké míře čeští výrobci.

Na základě rostoucí poptávky v posledních letech významně vzrostly požadavky společnosti Zodiac Galleys Europe s.r.o. na dodavatelský řetězec, který zaměstnává stovky pracovníků nejen v České republice, ale v celé střední Evropě, a zasahuje až do Thajska.

Dne 27. 5. 2014 zorganizovala společnost Zodiac Galleys Europe s.r.o. tzv. Supplier Day Event (Den dodavatelů), během něhož ocenila nejlepší dodavatele ze svého řetězce. Cenu pro nejlepšího dodavatele za stabilní a včasné dodávky ve 100% kvalitě získala společnost MegTechnologies Inc., dodavatel vysoce kvalitního spojovacího materiálu v leteckém průmyslu. Cenu za největší zdokonalení dodávek a trvalý rozvoj si odnesla společnost Groth Luftfahrt- und Systemtechnik GmbH & Co. KG, která navrhuje  a vyrábí vybavení kuchyňských modulů a toalet pro letecký průmysl. A cenu za nejlepší komunikaci, podporu a rozvoj na základě potřeb zadavatele získala společnost Quittner & Schimek s.r.o., dodavatel elektronických součástek pro náročné aplikace v leteckém průmyslu, vojenské a telekomunikační technice.

Napsat komentář