Vánoční setkání členských firem v uvolněné atmosféře. Podívejte se na stejně uvolněné hodnotící mikrorozhovory

Ve čtvrtek 14. prosince se v pražské restauraci KOGO setkali k neformálnímu zasedání zástupci členských firem Svazu českého leteckého průmyslu. Toto zasedání probíhalo v odlehčeném předvánočním duchu. Přesto byly členům podány aktuální informace o vývoji situace v projektu European Defence Fund. Pozitivně byly členy hodnoceny proběhlé akce organizované SČLP – panelová diskuse o 3D technologiích, kulatý stůl zástupců studentů, univerzit a leteckého průmyslu. Příjemný ohlas u odborné veřejnosti vzbudila i zvýšená aktivita SČLP v externí komunikaci.

Svaz českého leteckého průmyslu chce i v roce 2018 pokračovat v organizaci panelových diskusí a kulatých stolů. Další panelová diskuse by se měla uskutečnit v březnu nebo dubnu 2018. Hlavní téma není ještě stanoveno – přivítáme jakékoliv náměty.

V rámci neformální akce se nám podařilo natočit i několik neformálních mikrorozhovorů s představiteli čelních českých leteckých firem. Možná vás přesvědčí o tom, že letecký průmysl není v rukou nudných sucharů, mezi řádky se ale dají najít i inspirativní myšlenky.

Giuseppe Giordo – AERO Vodochody AEROSPACE a.s. – připravujeme (sledujte Facebook)

Napsat komentář