Společnost Ray Service vstoupila do SČLP

Ray Service a.s. se počátkem října stal členem Svazu českého leteckého průmyslu (SČLP). SČLP tak rozšířil své řady již o 25. člena.

Ray Service se svými dceřinými společnostmi (EWAS s.r.o., Ray Service ADE s.r.o. a Raytech ADC s.r.o.) představuje širokou nabídku výrobních kapacit a poskytuje komplexní řešení v oblasti výroby elektromechanických dílů, podsestav a sestav, kabelových svazků a integrace
elektronických prvků. Společnost vznikla v roce 1994, je certifikována dle leteckých standardů EN9100, AQAP2120 a EASA Part 21. Podíl dodávek do leteckého a obranného průmyslu na výrobním portfoliu firmy roste a v tuto chvíli dosahuje 67 %.

Mezi zákazníky Ray Service a.s. v oblasti výroby kabelových svazků patří firmy jako Thales AES, Francie či AOA Avionics Gauting, Germany. Do konce tohoto roku společnost navíc zahájí provoz v nové výrobní hale, která bude vybavena pětiosými obráběcími centry. Společně s dceřinými společnostmi a místními partnery je schopna zajistit vývoj, výrobu, montáž a testování kompletních sestav pro letecký průmysl.

Společnost Ray Service a.s. prezentovala svoje schopnosti na zasedání SČLP dne 26. září 2013. Majitel společnosti Petr Gabriel zdůraznil, že mezi hlavní oblasti zájmu Ray Service v SČLP patří marketing a vyhledávání obchodních příležitostí v zahraničí.

Napsat komentář