Sedmadvacátým členem SČLP se stala firma BEKO Engineering

Mezi členy Svazu českého leteckého průmyslu se zařadila  firma BEKO Engineering, spol. s r.o., která je především poskytovatel komplexních služeb v oblasti CAD/CAM/CAE a zabývá se dodávkou a podporou PLM řešení CATIA, ENOVIA a SmarTeam včetně služeb s tím souvisejících. Dále poskytuje služby v oblasti engineeringu a školení v oblasti CATIA a NX. Zaměřuje se především na letecký, automobilový a energetický průmysl, průmysl kolejových vozidel, offshore a vývoj přípravků.

BEKO Engineering, spol. s r.o. byla založena r. 1991 jako dceřiná společnost největší rakouské společnosti v oblasti průmyslového nasazení výpočetní techniky BEKO Engineering&Informatik AG, která tvoří významnou součást skupiny technologicky orientovaného koncernu v oblasti poskytování služeb BEKO HOLDING AG.

Z hlediska strategie holdingu je BEKO Engineering, spol. s r.o. pobočka zaměřená na IT řešení spolu s inženýrskými službami. BEKO Engineering je od svého založení spolehlivým business partnerem Dassault Systemes, zabývající se dodávkou a podporou PLM řešení CATIA, ENOVIA a SmarTeam včetně služeb s tím souvisejících a poskytování služeb v oblasti engineeringu.

Napsat komentář