SČLP přijal dva nové členy

Na svém srpnovém zasedání přijal Svaz českého leteckého průmyslu mezi své členy LOM Praha a mezi své mimořádné členy Lloyd’s Register Quality Assurance.

LOM Praha patří mezi nejvýznamnější letecké podniky v České republice s tradicí již od roku 1915. Profiluje se zejména v oblasti opravárenství letecké techniky, leteckého výcviku a zajišťování vývojových, výzkumných, opravárenských a modernizačních úkolů pro své zákazníky. LOM Praha zaměstnává cca 900 osob, čímž se řadí mezi největší členy Svazu. Svaz se tak rozšířil o další klíčovou společnost českého leteckého průmyslu a v současnosti reprezentuje již 16 průmyslových leteckých společností se čtyřmi a půl tisíci zaměstnanci a ročním obratem přes 7 miliard korun.

Lloyd’s Register Quality Assurance je certifikační kanceláří, která se specializuje na hodnocení systému managementu a certifikaci. Většina významných leteckých výrobců v České republice je certifikována právě touto společností. Členům Svazu českých leteckých výrobců přináší mimořádné členství kanceláře zejména možnost jejího využití při dalším rozvoji leteckého průmyslu.

Kontakt na Svaz českého leteckého průmyslu

Tereza Kryšpínová

tereza.kryspinova@sclp.cz

+420 734 518 038

Napsat komentář