Rozšíření SČLP o další členy

Svaz českého leteckého průmyslu se dne 22.9.2011 rozšířil o další tři členy – Driessen Aerospace CZ s.r.o, TL electronic a.s. a AXL, akciová společnost, Semily.

Driessen Aerospace se specializuje na vývoj, výrobu a servis interiérů letadel, kuchyněk, úložných prostor a zařízení. Driessen je součástí akciové společnosti Zodiac Aerospace, společnosti s více než 20 tisíci zaměstnanci v 80 výrobních závodech po celém světě.

Společnost TL elektronic je lídrem ve vývoji a výrobě leteckých přístrojů a zařízení. Mezi její nejvýznamnější zákazníky patří např. společnost BAE system, BRP-Rotax (Bombardier), Honeywell, Extra Aircraft a Redbull Air Race Team.

AXL, akciová společnost, Semily je tradičním strojírenský výrobce se zkušenostmi z oblasti vývoje, konstrukce a výroby letecké techniky, hydraulických zařízení a agregátů.

Rozšiřování SČLP je důkazem správnosti zvoleného přístupu k integraci průmyslu, který oslovuje další společnosti a je základem pro rozvoj letecké výroby.

SČLP je otevřen všem společnostem, které jsou připraveny aktivně spolupracovat na plnění cílů svazu. Svaz eviduje několik dalších přihlášek, o kterých bude rozhodnuto dle jednacího programu svazu.

Napsat komentář