Dlouhodobé servisní smlouvy OnPoint nově i pro zákazníky turbovrtulového motoru H80

1. 11. 2012 | Společnost GE Aviation oznámila zavedení nové služby pro zákazníky, kteří si pořizují turbovrtulový motor H80. Jedná se o dlouhodobou servisní dohodu nazvanou OnPointSM solutions agreements.

„Servisní smlouvy GE OnPoint zajišťují již řadu let mnohé výhody našim zákazníkům, kteří využívají motor CF34-3,” uvedl Brad Mottier, viceprezident a generální ředitel divize GE Aviation pro korporátní a všeobecné letectví (Business & General Aviation). „Bylo tedy logickým krokem nabídnout tytéž výhody i zákazníkům, kteří si kupují náš turbovrtulový motor H80.”

Zákazníci se servisní smlouvou OnPoint mají předvídatelné výdaje za údržbu na základě hodin užívání. Smlouvy jsou plně převoditelné, a to bez poplatků za převod. Když je třeba provést údržbu, GE zajistí odbornou péči a logistickou podporu tak, aby se minimalizoval dopad na provoz. Veškerá údržba se provádí s náhradními díly schválenými OEM výrobci, díky čemuž si motor zachová optimální výkon.

Servisní smlouvy OnPoint skýtají nesporné výhody. Společnost GE úspěšně prokázala společnostem, jež provádějí oceňování letadel, že dohody tohoto typu přinášejí zákazníkům využívajícím letouny poháněné motory CF34-3 skutečně hmatatelné výhody. Reziduální hodnota letounů těchto zákazníků se zvýšila o 2 miliony dolarů, což představuje značný přínos při případných opětných prodejích.

Dohody GE OnPoint solutions představují dlouhodobý závazek navržený tak, aby odpovídal individuálním servisním potřebám zákazníka. V kombinaci s prvotřídní podporou, kterou GE poskytuje, tato řešení snižují zákazníkovy náklady na provoz a zvyšují hodnotu aktiv. Nabízené služby OnPoint zahrnují budoucí generální opravy, podporu na křídle, nové a opravené letuschopné díly, opravy součástek, modernizaci technologií, pronajímaní motorů a diagnostiku.

O společnosti GE Aviation

Společnost GE Aviation, divize společnosti GE (NYSE: GE), je největší výrobce proudových a turbovrtulových motorů, dílů a integrovaných systémů pro komerční, vojenské, obchodní a všeobecné letectví. Podporu pro své produkty společnost GE Aviation zajišťuje prostřednictvím celosvětové sítě služeb.

Více informací naleznete na internetové stránce www.ge.com/aviation. Aktuální informace a novinky lze získat z Twitteru na http://twitter.com/GEAviation a Youtube na http://www.youtube.com/user/GEAviation.

SMOnPoint je servisní značkou společnosti General Electric.

Pro další informace se prosím obraťte na:

Michaela Průchová

PR Consultant

Grayling

M +420 775 559 132

E mail: michaela.pruchova@grayling.com

Napsat komentář