Staňte se členy

SČLP reprezentuje schopné letecké dodavatele, kteří rostou rovněž na výrobních programech větších členů. Přibývající objem výroby, zvládnutí zavedení jednotných standardů řízení kvality a rostoucí seznam referencí členských firem vedou k jejich dlouhodobé stabilitě a konkurenceschopnosti. Členové Svazu jsou inspirací pro desítky dalších českých strojírenských firem, které mají zájem podílet se na letecké výrobě a jsou schopné se přizpůsobit náročným podmínkám práce pro letecký sektor vyžadující nutné investice a spolehlivost dodávek.

V této souvislosti nabízíme členství především výrobním subjektům v České republice, které by mohly přispět k pokračování tradice letecké výroby a rozvíjet její rozmanitost a komplexnost. Jsme silnou organizací, která podporuje zlepšování výrobních schopností svých členů.

Pokud máte zájem stát se členem, podílet se na zakázkách v leteckém průmyslu a posunout hranice vaší společnosti výše do prostředí s nejvyššími nároky na kvalitu a efektivitu, pak je tu SČLP právě pro vás.

Vyplňte přihlášku za člena Svazu a kontaktujte nás:

Alice Undusová
Executive Director
E-mail: alice.undusova@sclp.cz

 

Dokumenty ke stažení